ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

מסכי טלוויזיה

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

מסכי טלוויזיה

החידושים הבלתי פוסקים במוצרים כמו סטרימרים ומערכות קולנוע ביתיות, הפכו את חוויית הצפייה הביתית למתקדמת מאי פעם. ובכל זאת, אין ספק שבבסיס ההנאה ניצב מסך הטלוויזיה. לצד גודל, רזולוציה וחיבורים חיצוניים, המסכים של היום מגיעים עם מגוון תכונות נוספות. החל מטכנולוגיית Wifi מובנית ועד לשליטה קולית. כך שאם אתם רוצים להתחדש במסך, צפויה לכם בחירה לא קלה. 


רוצים לפשט את האתגר? בשופרסל יחסכו לכם את ההתלבטות. באתר של שופרסל מחכה לכם נבחרת מסכים מתקדמת, איכותית ומובילה ממגוון מותגים מובילים כאלה שהופכים את ההחלטה להרבה יותר פשוטה, ומאפשרים לכם להתחדש בלי לבזבז זמן בחנויות. פשוט עוברים על האפשרויות, בוחרים במסך הרלוונטי ומוסיפים אותו לסל הקניות בכמה שלבים קצרים. 


סוגי מסכי טלוויזיה

עם מבחר המסכים הגדול של שופרסל תוכלו למצוא את מסך הטלוויזיה המדויק ביותר, התואם לצרכים, להעדפות ולתקציב שהגדרתם. החל ממסך Full HD דרך  ,QLED 4K , ועד הטכנולוגיות החדשות והמעודכנות ביותר הקיימות בשוק מסכי הטלוויזיה.


איך מודדים מסך טלוויזיה? 

מדידת מסך מתבצעת באופן אלכסוני, כך שאם התחלתם למדוד מהפינה העליונה הימנית יהיה עליכם לסיים בפינה התחתונה השמאלית. מאחר שגודל המסך הינו באינצ'ים, יש לבצע המרה – אינץ' אחד שווה 2.54 סנטימטרים.


איך מנקים מסך טלוויזיה?

יש לנקות את המסך בהתאם להנחיות המצורפות אל המארז. לרוב, ההמלצה תהיה שימוש במטלית מיקרופייבר וללא חומרי ניקוי.