ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

סמארטפונים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה

 

סמארטפונים

רובנו לא מעזים לצאת מהבית בלי הסמארטפון הצמוד שלנו, ונעזרים בו לצורך ביצוע אינספור פעולות. מצפייה בסרטונים, דרך מענה למיילים ועד להזמנת משלוח של מצרכים משופרסל. מעכשיו, תוכלו גם לרכוש סמארטפון חדש בדיוק באותו האופן – על ידי מעבר ללשונית ה"קניון" שבאתר שופרסל. הדגם בו בחרתם יישלח ישירות עד אליכם, במהירות וללא צורך בהגעה אל חנות פיזית. 


סוגי פלאפונים

בקטגוריית הסמארטפונים באתר שופרסל מחכים לכם מגוון דגמי סמארטפונים, מבית היצרנים המובילים והמוכרים בשוק. כך שבין אם חיפשתם את דגם האייפון האחרון של אפל, את הגלקסי המתקדם של סמסונג או את השיאומי שכולם מדברים עליו – תוכלו למצוא ולהזמין אותם במקום אחד, תוך חיסכון מקסימלי בזמן. 


איך לבחור פלאפון?

בתקופה שבה מצטרפים מדי שנה מגוון מכשירים חדשים, בחירת הסמארטפון הבא עשויה להיראות כמו אתגר לא פשוט. כדי לקבל את ההחלטה המתאימה לצרכים ולתקציב שלכם, אתם מוזמנים לקרוא את התיאורים המלאים של כל דגם באתר של שופרסל, ולהשוות ביניהם בנוחות ובזמן שלכם. רוצים להתייעץ עם חברים או בני משפחה? פשוט שלחו להם את הקישור או בחרו ב"שיתוף עם חבר". 


ניקוי פלאפון – איך עושים את זה נכון?

שמרו על המכשיר שלכם. ניקוי הסמארטפון צריך להיעשות בעדינות, בחומרי חיטוי ייעודיים ובהתאם להנחיות. חשוב לעיין בהוראות המצורפות לכל דגם, כדי לבצע את פעולת הניקוי באופן המתאים.