ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

מכשירי שקילה ומדידה

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

מכשירי שקילה יכולים לסייע בשמירה על אורח חיים בריא ובהשגת המטרות האישיות שלכם. בין אם מדובר על מכשירי מדידה למטבח, שעוזרים להגיע לתוצאות מדויקות בכל מתכון, או על משקל אדם שניתן לשימוש בעת הצורך כדי להישאר עם אצבע על הדופק.

 

איך בוחרים את סוג המשקל המתאים עבורי?

למרות שבבסיסם הם אמורים לענות על אותו הצורך, תוכלו למצוא מגוון רחב של משקלי אדם – שנבדלים זה מזה במאפיינים ובמידע שהם מציעים למשתמש. החל מגודל המסך, דרך העומס המקסימלי ועד לאופן ההפעלה. לצד משקל אדם מכני מהסוג הקלאסי שמציג את המידע הבסיסי הנדרש, תוכלו למצוא גם משקל דיגיטלי או משקל עם מד שומן.

 

 

משקל בעל מד שומן נועד למדוד את אחוזי השומן של הנשקלים, כדי להעניק להם אפשרות לקבל פרמטרים נוספים המסייעים בשמירה על אורח חיים בריא. חלק מהמשקלים ניתנים אפילו לחיבור לאפליקציות ייעודיות, שמתמחות באיסוף וניתוח של הנתונים בלחיצת כפתור פשוטה. רוצים לרכוש מכשיר שקילה חדש בקלות וללא מאמץ? באתר שופרסל אונליין תוכלו למצוא את המשקל המתאים ביותר לצרכים שלכם, מבית היצרנים המובילים בתחום. לצד כל מוצר מופיעים נתונים מלאים שיסייעו לכם בקבלת ההחלטה, כולל מידע אודות תנאי השירות המסופקים עבורו. כל מוצרי שופרסל אונליין ניתנים להזמנה ישירות עד הבית, כך שניתן להתחדש בכל מוצר לבית בתהליך מהיר ויעיל.