ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

קטלני יתושים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

קטלני יתושים

נהנים לארח אבל רוצים להימנע מאורחים לא רצויים כמו יתושים או חרקים מעופפים אחרים? הגעתם אל הקטגוריה המתאימה. עקיצות יתוש הן תופעה נפוצה שפוקדת אותנו מדי שנה, ולכן מומלץ להיערך אליה מראש. עם שופרסל אונליין תוכלו להצטייד בכל המוצרים שעוזרים לצמצם ביקורי יתושים ואת העקיצות שנלוות אליהם. קוטל יתושים חשמלי, קוטל יתושים מסוג מחבט, קטלן יתושים חשמלי בעל שרשרת תלייה וקוטל יתושים עומד.  


איך מוצאים קוטל יתושים מומלץ?

יתושים עשויים להופיע כמעט בכל חלל, החל מסלון הדירה ועד לחצרות של גינות, מרפסות ומסעדות. כתוצאה מכך, קיים הבדל בין קוטל יתושים חשמלי שמיועד לחדר קטן לבין קוטל יתושים שאמור להיות מוצב במסעדה, גינה או אולם אירועים. יעילותו של קוטל יתושים מושפעת ממאפיינים שונים הקשורים לגודל החלל הנדרש, איכות המכשיר ופתרונות משלימים שנועדו לשיפור פעילותו. 


אם אתם מעוניינים לרכוש קוטל יתושים, מומלץ לבצע את הבחירה בהתאם לגודל המכשיר, אופן ההצבה שלו (קוטל עומד או תלוי), כמות הנורות ומאפיינים נוספים כמו רשת הגנה, מגירות איסוף וכדומה. קיימים קוטלים שמתמודדים בהצלחה גם עם זבובים וחרקים מעופפים נוספים, כך שאם זו בעיה שאתם מתמודדים איתה – בחרו במכשיר שיוכל לבצע עבורכם את העבודה גם בהקשר הזה. בזכות תהליך ההזמנה הידידותי באתר שופרסל אונליין, תוכלו להזמין את המוצר הנבחר בלחיצת כפתור – ישירות עד הכתובת הנדרשת.