סינון לפי:

שואב אבק אלחוטי

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

שואב אבק אלחוטי 

שאיבת אבק היא בין מטלות הבית שנדרשות לביצוע לעתים קרובות, ולכן בבואנו להתחדש בשואב אבק – נחפש אחר הפתרון המתקדם והנוח ביותר. בשנים האחרונות, את המקום הראשון תפס שואב האבק האלחוטי.


מה זה שואב אבק אלחוטי?

שואבי אבק אלחוטיים יוצרו כדי לטפל באתגרים המרכזי סביב פעולת השאיבה – כבל החשמל. במקום לנתק ולחבר את השואב לנקודת חשמל חדשה בכל פעם שנדרשת שאיבה של אזור נוסף בבית, עם שואב אבק אלחוטי תוכלו לשאוב את כל החדרים ללא שום מגבלה. מדובר ביתרון משמעותי שמאפשר לחסוך זמן, מייתר את החיפוש אחר שקעים ועוזר לבצע את המטלה באופן הנוח ביותר. יש להטעין את השואבים האלחוטיים בין שאיבה לשאיבה. 


מה ההבדל בין שואבי האבק האלחוטיים?

שואבי המותג נבדלים זה מזה במאפיינים שונים, בהם כמות הסוללות, המטענים והסננים. אחד מדגמי חברת דייסון למשל, מגיע עם זוג סוללות נשלפות. כך שעבור מי שמעוניין להאריך את משך השאיבה שלו – מדובר בפתרון נוח.איך בוחרים שואב אבק אלחוטי?

עם שופרסל, תוכלו לבחור שואב אבק אלחוטי חדש בקלות ובמהירות. בקטגוריית השואבים האלחוטיים תמצאו מגוון מוצרים מבית המותגים המובילים בתחום, לצד כל המידע הטכני הנדרש כדי לקבל את ההחלטה המתאימה לכם. השוו בין המוצרים שאתם מתעניינים בהם, הוסיפו את השואב המבוקש אל סל הקניות ותקבלו אותו במשלוח ישירות עד הבית.