סינון לפי:

שואב אבק ושוטף רובוטי

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

שואב אבק ושוטף רובוטי

שואב אבק רובוטי הפך את תחזוקת הבית לפשוטה מתמיד, בזכות יכולת ניקוי שפועלת באופן עצמאי בלחיצת כפתור פשוטה. כך שתוכלו להפעיל אותו בזמן שאתם בעבודה ולחזור לבית נקי, או פשוט לאפשר לו לעבוד כדי שתוכלו לעסוק במטלות אחרות במקביל. באתר של שופרסל מחכים לכם מגוון שואבי אבק רובוטיים, בעלי תכונות שונות ומאפיינים שיתאימו לכל בית.


איך לבחור שואב אבק רובוטי?

מחפשים שואב אבק רובוטי ומתלבטים בין הדגמים השונים? המפרט הטכני שמצורף לכל אחד מהדגמים בקטגוריה שבאתר, יהפוך את ההחלטה הזו לפשוטה יותר. תוכלו להתייחס לפרמטרים כמו עוצמת השאיבה, זמן הטעינה והעבודה, קיבולת מיכל האבק, עוצמת הרעש ומשקל המכשיר. 


חלק מהשואבים מגיעים עם תכונות נוספות כמו חיישן איתור שטיחים ותמיכה באפליקציה שמאפשרת לכם לעקוב אחר פעילות השואב גם מרחוק. כך שאם אתם מתעניינים בשואב אבק רובוטי שמציע פתרונות משודרגים, הגעתם אל המקום הנכון. 


שואב אבק רובוטי שוטף

נוסף על שאיבת אבק, תוכלו למצוא כיום גם שואב אבק רובוטי שוטף – שמבצע את שתי הפעולות במקביל ולכן מאפשר לכם לחסוך זמן יקר. במקרה שדרוש לכם שואב אבק רובוטי שוטף, התייחסו גם לקיבולת מיכל המים. 


לאחר בחירת השואב הרלוונטי עבורכם, הוסיפו אותו אל סל הקניות ועברו אל הקופה. המוצר יגיע ישירות עד אליכם, כדי שתוכלו ליהנות מבית נקי במהירות המקסימלית.