סינון לפי:

תנורים משולבים ובילד אין

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

תנורים משולבים ובילד אין

ניחוחות העולים מהתנור הביתי הם חלק בלתי נפרד מזיכרונות הילדות של רבים מאיתנו. ובעזרת מציאת התנור המתאים עבורכם, תוכלו לשחזר אותם ואף ליצור זיכרונות חדשים. תנורים עונים על מגוון רחב של צרכים, בכל בית וכמעט בכל ארוחה. החל מחימום מנה קפואה, דרך הכנת מנה ראשונה ועד לאפיית עוגה או אפילו כיכר לחם. באתר שופרסל מחכים לכם מבחר סוגי תנורים, שיעזרו לכם להפוך כל מתכון לארוחה מנצחת. 


סוגי תנורים

תנור נחלקים לשני סוגים עיקריים – תנור בילד אין שמשתלב בין הריהוט במטבח; ותנור משולב כיריים שניצב בנפרד מהארונות ומאפשר למלא שתי פונקציות באותו מוצר. 


איך לבחור תנור בילד אין?

אם המטרה היא לבחור בתנור שישתלב בין ארונות המטבח שלכם, התחשבות במידות היא ללא ספק הפרמטר הראשון בחשיבותו. לאחר שמצאתם תנורים בנויים במידה המתאימה, תוכלו לסנן אותם בהתאם ליתר המאפיינים – עיצוב חיצוני, תכונות ותוכניות אפייה, דירוג אנרגטי, מחיר וכדומה.


איך לבחור תנור משולב?

גם במקרה של רכישת תנור משולב כיריים, חשוב למדוד את האזור העומד לרשותכם ולאחר מכן לקבל את הבחירה המתאימה. בתנורים משולבים יש להתייחס כמובן גם לסוג הכיריים – כיריים גז, כיריים קרמיות וכדומה. 


איך לנקות תנור?

ניקוי התנור צריך להתבצע בהתאם להוראות המצורפות לדגם שברשותכם. קיימים תנורים הם בעלי מנגנון של ניקוי עצמי, שיבצעו חלק מהעבודה בעבורכם.