סינון לפי:

טוסטרים ומצנמים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

טוסטרים ומצנמים

מוצרי חשמל קטנים יכולים לחולל שינוי אמיתי בכל מטבח, ולהפוך לחלק בלתי נפרד מהארוחות היומיומיות שלכם. עם שופרסל אתם מוזמנים להתחדש במגוון טוסטרים ומצנמים בקלות ובמהירות, בהתאם לצרכים ולהעדפות של כל בני המשפחה. פשוט נכנסים לקטגוריה, בוחרים במוצר המועדף עליכם ומוסיפים אל סל הקניות. המוצר יגיע ישירות עד אליכם הביתה, כך שאת הזמן היקר שהתפנה לכם תוכלו להקדיש לבישול עצמו.


איך בוחרים טוסטר אובן?

טוסטר אובן יכול למלא מגוון פונקציות בכל מטבח ביתי, ולכן חשוב לבחור את המכשיר המתאים להרגלי הבישול שלכם. הבחירה המתאימה צריכה להתחשב בגודל המכשיר הרלוונטי, בתכונות ותוכניות בישול ייחודיות שהוא מציע, וכמובן גם בעיצוב של המוצר ובעלות שלו. 


איזה לבחור מצנם?

מתקשים להתחיל את הבוקר בלי לחם קלוי לצד הממרח האהוב עליכם? רכישת מצנם חדש היא בדיוק מה שאתם צריכים כדי ליהנות מהארוחה החשובה של היום. קיימים מצנמים המיועדים לכמות פרוסות גדולה, לצד מצנמים קומפקטיים יותר שמתאימים לזוג פרוסות בלבד. בחרו את המצנם המועדף עליכם בהתאם לשיקולים כמו גודל המוצר, דרגות קלייה, עלות, עיצוב חיצוני ותכונות נוספות שנדרשות לכם (הפשרה, השחמה, חימום חוזר וכדומה).


אפשרות נוספת היא רכישה של טוסטר לחיצה, שיכול לקלות לחם ובנוסף גם להכין טוסטים עם מילוי. טוסטרים מסוג זה נחלקים למגוון רחב של סוגים, אותם תוכלו למצוא בקטגוריה של שופרסל.