סינון לפי:

טוסטר אובן

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

טוסטר אובן

טוסטר אובן הוא אחד מבין אותם מוצרים שיכולים למלא מגוון תפקידים בכל מטבח. בין אם מדובר במטבח קטן שנדרש בו תחליף לתנור בישול, ובין אם אתם פשוט זקוקים לתגבור נוסף בכל הנוגע לחימום או בישול ארוחות. מאחר שקיימים מגוון סוגי טוסטר אובן, הנבדלים זה מזה בגודל, בעלות ובתכונות – תוכלו לבחור במכשיר המדויק ביותר עבורכם. כזה שכל בני הבית ייהנו להשתמש בו.


איך לבחור טוסטר אובן?

אז החלטתם שאתם זקוקים לטוסטר אובן חדש, אבל מה השלב הבא? פונים לאתר של שופרסל כמובן. עם שופרסל תוכלו למלא את סל הקניות לא רק במוצרי מזון איכותיים, אלא גם במוצרי חשמל שיעזרו לכם לאורך כל שלבי הכנתם. תחת הקטגוריה של טוסטר אובן, תגלו מבחר סוגי מכשירים מבית המותגים המובילים. החל מטוסטר אובן קטן וקומפקטי שמיועד בעיקר לארוחות קטנות ועד לטוסטר אובן שיכול למלא פונקציות של תנור בישול. 


את הבחירה מומלץ לבצע בשקלול של המקום שעומד לרשותכם, תוכניות הבישול הנדרשות לכם, הטמפרטורה המרבית שהמכשיר מגיע אליה וכמובן גם עיצוב חיצוני ועלות. בשלב הבא תוכלו להוסיף את המכשיר שאהבתם אל סל הקניות, והטוסטר אובן יגיע ישירות עד אליכם.איך לנקות טוסטר אובן?

בדומה למוצרי חשמל אחרים, גם ניקוי טוסטר אובן צריך להתבצע בהתאם להוראות המצורפות לדגם וללא שימוש בחומרים שאינם מאושרים על ידי היצרן.