ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

אוהלים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

אוהלים

רוצים להרגיש בבית גם במהלך טיול בתנאי שטח? הגעתם אל המקום הנכון. עם שופרסל אונליין כבר לא צריך להתאמץ כדי להיערך אל החוויה הבאה, בין אם מדובר בטיול עם חברים או עם המשפחה. בקטגוריית האוהלים של שופרסל אונליין תוכלו למצוא מגוון אוהלים בגדלים וטווחי מחירים שונים, מבית המותגים המובילים והאמינים בתחום.


סוגי אוהלים

יוצאים לטיול זוגי בחיק הטבע בחודשי החורף? תזדקקו לאוהל שונה מאשר כזה הנדרש לגיחה קצרה אל הים עם הילדים. אוהלים נבדלים זה מזה במאפיינים רבים בהתאם לסוג הטיול, תנאי מזג האוויר וכמות הלנים בו. חלק מהאוהלים מיועדים לטיולים במזג אוויר יבש, ואילו אחרים עמידים לדרגות שונות של רוח וגשם. תוכלו למצוא את המידע המלא בתיאור של כל מוצר.


איך לבחור אוהל?

אוהל איכותי יכול לשמש אתכם לאורך תקופה, ולכן חשוב להקדיש מחשבה לבחירתו. קחו בחשבון את כמות המטיילים שישתמשו בו, את מזג האוויר ודרישות נוספות שרלוונטיות עבורכם – אופן ההקמה, משקל האוהל והתאמתו אל תא המטען, הגנה מפני רטיבות, סוג הבד וכדומה. 


באתר שופרסל אונליין מחכים לכם אוהלי איגלו, אוהלי הצללה, אוהלים זוגיים ואוהלים משפחתיים במבחר גדלים. כך שתוכלו לפרוש ולמקם את האוהל שלכם בקלות ובנוחות, אפילו בסוף יום טיול ממושך. כל האוהלים זמינים למשלוח ישירות עד הבית, במטרה לאפשר לכם למחוק מטלה אחת מהרשימה ולצאת לטיול בראש שקט.