סינון לפי:

כסאות ושולחנות קמפינג וים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

כסאות ים/ קמפינג

יציאה לטיול, מפגש עם חברים או בילוי עם המשפחה בחיק הטבע, מלווים תמיד ברשימה של פריטים שחשוב לנו לקחת. החל ממוצרי מזון ועד לחפצים שמעניקים לנו תחושה של בית, גם כשאנחנו מבלים על החוף או במהלך קמפינג. מכיוון שכל בילוי מלווה בארוחה או לפחות בנשנוש, שולחן מתקפל או כסא קמפינג מתקפל הם חלק בלתי נפרד מהרשימה. באתר שופרסל אונליין תוכלו להצטייד בכל מה שנחוץ לכם לטיול הבא, כולל שולחן מתקפל קטן, כסא ים מתקפל או סט של מספר כסאות תואמים ושולחן.


איך בוחרים כסאות או שולחן קמפינג?

כדי לבחור שולחן ים או כסא קמפינג (שידוע גם בשם כסא במאי), יהיה עליכם להתייחס למספר מאפיינים שקשורים למטרות הטיול שלכם – המיקום, המקום הפנוי שעומד לרשותכם ברכב, משקל הפריטים ונוחות השימוש בהם. כך שאם למשל אתם יוצאים בעיקר אל חוף הים, מיטת שיזוף תשמש אתכם כנראה יותר מאשר כסא ישיבה מתקפל רגיל. משפחות שנוסעות לקמפינג שכולל הליכה רגלית מרובה לעומת זאת, יעדיפו כנראה ציוד קל וקומפקטי ולא בהכרח יחפשו את הכיסאות המפנקים ביותר.


נערכים לטיול – בלי לסחוב ציוד 

רוצים לצאת לטיול הקרוב בלי כאבי ראש מקדימים? הזמינו את הציוד הנדרש לכם בקלות ובנוחות, באמצעות קטגוריית הכסאות ושולחנות הים באתר שופרסל אונליין. בוחרים, מוסיפים לסל הקניות ומקבלים הכול ישירות עד