ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

חטיפים לחתולים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

חטיפים לחתולים

מזון יבש הוא חלק בלתי נפרד מתזונתם של רוב חתולי הבית. אלא שמדי פעם, כולנו רוצים לשמח אותם עם פינוק שובר שגרה. מזון טעים שניתן כנשנוש בין הארוחות, ומאפשר להם ליהנות מטעמים נוספים. חטיפים לחתולים ממלאים בדיוק את הפונקציה הזו, ולכן חתולים נלהבים מאוד להכיר אותם מקרוב. באתר שופרסל תוכלו להזמין חטיף גם עבור החתול שלכם, ולצ'פר אותו עם הפתעות שיגרמו לו לגרגר משמחה.

 

יתרונות נוספים של חטיפים לחתולים

על ידי רכישת חטיפים לחתולים תוכלו להעניק לחתול גיוון נדרש בתפריט, המבוסס על רכיבים שמותאמים במיוחד עבורו. בלי שאריות מזיקות משולחן האוכל ומזונות שעלולים לפגום בבריאותו. חטיפים לחתולים מאפשרים לכם גם לבסס אצל החתול התנהגות חיובית, להרגיע אותו אם הוא מצוי בלחץ או לעודד אותו לאכול במקרה שהוא מתקשה בצריכת המזון היבש.

 

סוגי חטיפים לחתולים

כשמדובר על חטיפים לחתולים מקלות הם רק סוג אחד שקיים על המדפים. נוספים אליו גם חטיפי ביס רכים, חטיפי עוגיות, חטיפים במרקם קרם שניתנים לליקוק, חטיפים דנטאליים שמסייעים בשמירה על בריאות השיניים ועוד. כל חתול עשוי להעדיף חטיף בטעם שונה, לכן מומלץ לאפשר לחתולים להכיר מגוון סוגי חטיפים. בזכות המבחר המוצע באתר שופרסל, תמיד תצליחו להפתיע את החתול שלכם עם חטיפים לחתולים שהוא טרם מכיר. לצד אביזרים, ציוד ומזון יבש לחתול, שזמינים לרכישה אונליין.