ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

מזון יבש לחתולים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

מזון יבש לחתולים
מזון איכותי נועד לשמור על בריאות החתול ולספק לו את כל התנאים לחיים פעילים, ולכן בחירת מזון יבש לחתולים היא החלטה משמעותית. בזכות קטגוריית המזון היבש של שופרסל, תוכלו לאתר את ההתאמה המושלמת גם עבור החתול שלכם. בין אם מדובר על אוכל יבש לחתולים מהסוג שהוא כבר מורגל בו, ובין אם אוכל לגורי חתולים או לחתול בוגר שאימצתם זה עתה.

איזה אוכל מומלץ לחתולים?
מזון יבש לחתולים יש לבחור בהתאם לשלב החיים שבו החתול נמצא ולמצבו הבריאותי הכללי. כך שאם אימצתם גור, רכשו עבורו אוכל לגורי חתולים. זהו מזון יבש לחתולים צעירים, שכולל את כל הרכיבים שגורים זקוקים להם בתקופת חייהם הראשונה. בנוסף, תמצאו באתר גם אוכל יבש לחתולים בוגרים ולחתולים מבוגרים, כמו גם מזון ייחודי המותאם לטיפול או לתמיכה במצבים שונים. אם אינכם בטוחים באיזה סוג מזון לבחור עקב עניין רפואי או קשיי הסתגלות למזון חדש, מומלץ להתייעץ עם וטרינר.

מזון יבש לחתולים עד הבית
עם שופרסל, קניית אוכל יבש לחתולים היא כבר ממש לא אתגר. באתר מצפה לכם מבחר מזונות יבשים לחתולים מבית המותגים המובילים בתחום, כך שתוכלו להזמין אותם עד הבית כחלק מסל הקניות המשפחתי. בלי ללכת במיוחד לחנות המזון, לסחוב שקי מזון כבדים או לבזבז זמן יקר. החתול שלכם יודה לכם על הקנייה!