ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

אביזרים לכלבים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

אביזרים לכלבים

כולנו רוצים לספק לחיית המחמד שלנו תמריצים לכשכש בזנב. וכמו שיודעים מגדלי כלבים, כלב זקוקים למגוון אביזרים כדי ליהנות מתנאי מחייה אופטימליים. כך שנוסף לשקי מזון יבש, בעלי כלבים מצטיידים גם ברשימת פריטים ארוכה, שקשה להסתדר בלעדיה ביומיום.

 

באתר שופרסל תוכלו לרכוש לא רק מזון יבש, שימורים וחטיפים לכלבים אלא גם אביזרים לכלבים מבית המותגים המובילים בתחום. כך שאם אתם מבצעים קנייה לכל המשפחה, זו הזדמנות מצוינת לדאוג גם לחברים ההולכים על ארבע. בלי לפצל קניות, ללכת במיוחד לחנות מוצרי חיות ולסחוב פריטים כבדים. פשוט מוסיפים לעגלת הקניות באתר את המוצרים הנחוצים, מבצעים הזמנה ומקבלים אותה ישירות עד הבית.

 

ציוד לכלבים – אילו פריטים חשוב להכיר?

ציוד לכלבים מתחלק למספר תחומים, כאשר כל אחד מהם נועד לשדרג חלק אחר בחיי היומיום של הכלב. באתר שופרסל תמצאו ציוד לכלבים שמשפר את תנאי המחייה שלהם כמו מלונה לכלב וקעריות למזון ולשתייה, אביזרים שנדרשים לצורך יציאה לטיול כמו קולר לכלב, וכמובן גם פריטים לאמבטיה בהם שמפו לכלב בוגר, לגור או לכלבים בעלי פרווה מסוג מסוים.

 

כך שאם אימצתם כלב חדש למשפחה או שאתם פשוט רוצים לפנק את הכלב עם אביזרים חדשים – הגעתם למקום הנכון. ואגב, בשופרסל תוכלו לקנות גם את כל המוצרים הנלווים שנחוצים לחתולים. מה שאומר שלחתול שלכם אין סיבה לקנא.