ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

חטיפים לכלבים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה

 

חטיפים לכלבים
תזונה מאוזנת ומזינה מאפשרת לכלבים ליהנות מחיים פעילים לאורך שנים. לצד התפריט הקבוע, שמהווה את החלק המרכזי בתזונת הכלב, בעלי כלבים רבים נוהגים לפנק אותם מפעם לפעם עם חטיפים לכלבים. הכוונה היא למוצרים כמו עוגיות לכלבים, לעסניות או חטיפים דמויי עצמות, שעשויים מרכיבים שמיועדים לכלבים ואהובים עליהם.

 

מתי נותנים חטיפים לכלבים?
כאמור, חטיפים לכלבים אינם מהווים תחליף למזון יבש, אלא תוספת בלבד. הם ניתנים מדי פעם בתור נשנוש מפנק, באירועים מיוחדים או כחלק מתהליך האילוף. למעשה, חטיפי אילוף עוזרים לכלב להבין מה הוא נדרש לבצע ולכן מדובר בתמריץ פופולארי.

 

כיצד בוחרים חטיפים לכלבים?
בחירת החטיף המתאים צריכה להתחשב במאפיינים שונים בהם גילו של הכלב ומצבו הבריאותי, שאלת תדירות הפעילות הגופנית שלו וגם כמויות המזון הרגיל הוא צורך. תוכלו להתייעץ עם וטרינר בכל הקשור למינונים, אם אינכם בטוחים. בשלב הבא, תוכלו לבחור עוגיות לכלבים, חטיפי אילוף ופריטים טעימים נוספים, בהתבסס על העדפות הטעם של הכלב. מומלץ כמובן להעדיף לקנות חטיפים בריאים לכלבים, שעשויים מכמה שיותר רכיבים טבעיים ואינם עשירים בסוכר.

 

באתר שופרסל תמצאו מגוון חטיפים לכלבים בטעמים שהם אוהבים. החל מחטיפים שניתן לשלב לצורכי אילוף, דרך חטיפים טבעיים לכלבים ועד ללעסניות שמיועדות לסייע בניקוי השיניים שלהם. בנוסף, תוכלו כמובן להצטייד באתר גם בשקי מזון יבש מהסוג שהכלב שלכם אוהב.