סינון לפי:

מזון יבש לכלבים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה

 

כלבים הם ללא ספק חלק בלתי נפרד מהמשפחה, אז למה לא לרכוש גם עבורם מזון כחלק מהקנייה המשפחתית שלכם באתר שופרסל? בקטגוריה של מזון יבש לכלבים תמצאו אוכל לכלבים מבית המותגים המובילים, כולל אוכל לגורים, שימורי מזון לכלבים, חטיפים ומזון לכלבים בעלי דרישות תזונתיות מיוחדות.

כמה אוכל לתת לכלב?

כלבים נוטים לצרוך כמויות מזון שונות בהתאם לשלב החיים בו הם נמצאים, לגודל שלהם ולמשקלם. בעת רכישת מזון יבש לכלבים יש לקרוא את התווית בכדי לוודא שסוג המזון מתאים לכלב שלכם, ולעיין בהמלצות ההזנה שמופיעות עליו. ככלל, כלבים בוגרים ובריאים יאכלו שתי ארוחות ביום, ואילו גורים יאכלו בתדירות גדולה יותר. מומלץ להתייעץ עם וטרינר אם אינכם בטוחים בנוגע לכמויות 

איך מחליפים אוכל לכלב?

החלפת מזון לכלבים והעברת הכלב לאוכל חדש, תתבצע באופן הדרגתי. תחילה ערבבו בין המזון הקיים לבין הסוג החדש, ולאחר מספר ימים הגדילו את היחס ביניהם עד למעבר מלא לאוכל הנבחר.

אוכל לגורים עד איזה גיל מתאים?

מזון לכלבים מותאם לשלבי חיים שונים, ולכן אוכל לגורים יעניק לכלבים הצעירים את כל הרכיבים שגופם זקוק לו. רוב הכלבים מסיימים את תהליך הגדילה באזור גיל 12 חודשים, ואז ניתן להעביר אותם אל מזון לכלבים בוגרים. זאת למעט כלבים מגזע ענק, שמומלץ להאכיל במזון גורים עד להגיעם ל-24 חודשים.