ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

שימורי מזון לכלבים

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

שימורי מזון לכלבים
מזון המיועד לכלבים מתחלק בין אוכל יבש לבין שימורי מזון לכלבים, שהם למעשה אוכל רטוב לכלבים בעל תכולת מים גבוהה. רוב הכלבים אוהבים מאוד שימורים לכלבים, בזכות שילוב בין "שבירת השגרה" מהמזון היבש לצד המרקם שמזונות רטובים מאופיינים בו.

 

באתר שופרסל תמצאו מגוון סוגי שימורים מומלצים לכלבים, ממותג הבית של שופרסל וממותגי חיות מחמד נוספים. כך שאם אתם מבצעים קניית מוצרים לבית, זו הזדמנות מצוינת לפנק את הכלב שלכם עם מנת שימורים לכלבים במגוון טעמים.

 

מה חשוב לדעת על אוכל רטוב לכלבים?
רוב הכלבים צורכים בדרך כלל מזון יבש, שמכיל את הרכיבים הנחוצים לשמירה על בריאותם וקלים לאחסון ולהגשה. שימורים לכלבים יכולים לספק מענה במצבים בהם אנחנו רוצים לפנק את הכלב שלנו עם מזון טעים, אך גם במקרים בהם הכלב אינו יכול לצרוך מזון יבש בשל בעיה רפואית או עקב קושי בלעיסתו.

 

איך בוחרים שימורים מומלצים לכלבים?
בדומה למזון יבש, גם אוכל רטוב לכלבים צריך להתאים לדרישות התזונתיות של הכלב בכל הקשור לשלב החיים שבו הוא נמצא (גור, בוגר או כלב מבוגר), למשקל שלו ולתכונות נוספות. בנוסף, מומלץ לוודא שהמזון הרטוב מכיל רכיבים מזינים הנחוצים לכלבים, בכדי שלא ייווצרו חוסרים אם הכלב צורך אותו בקביעות ולאורך זמן. ולבסוף, כדאי לשים לב לטעם כדי לקלוע להעדפות הכלב שלכם.