ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

יוגורט פרי /דיאט

 

יוגורטים ומשקאות יוגורט

יוגורטים ומשקאות יוגורט משתלבים בכל ארוחת בוקר, ובימים עמוסים הם אפילו משמשים אותנו כארוחה קלילה שנוח לקחת איתנו לכל מקום. אם גם לוח הזמנים שלכם מלא, למה שלא תורידו מטלה אחת מהראש? עם שופרסל תוכלו לרכוש כל מוצר ברשימת הקניות שלכם, כולל את היוגורטים שאתם אוהבים, בקלות ובכמה הקלקות. פשוט בוחרים, מוסיפים לסל, מזמינים ובתיאבון!


סוגי יוגורט

ממבט ראשון הם אמנם נראים דומים, אבל מדף היוגורטים כולל מגוון רחב של מוצרים. יוגורט בטעם טבעי או עם פרי, יוגורט דיאטטי, יוגורט כבשים, יוגורט עיזים, יוגורט יווני ועוד. כך שתמיד תמצאו יוגורט חדש שתוכלו לנסות.


מה זה יוגורט יווני?

יוגורט יווני הוא בעל מרקם מעט מוצק יותר מזה של יוגורטים אחרים. רמות החלבון שלט גבוהות יותר, ותכולת הפחמימות נמוכה יותר. יוגורט יווני נחשב גם לקל לעיכול, הוא מכיל סיבים תזונתיים ורבים בוחרים בו פשוט מכיוון שהם אוהבים את טעמו.


איזה יוגורט הכי בריא?

על טעם ועל ריח אין להתווכח, אבל בבואכם לבחור יוגורט בריא – חפשו יוגורטים הכוללים סיבים תזונתיים, תכולת חלבון וסידן גבוהה, ויטמינים ומינרלים שחיוניים לבריאות, וכמו כן גם פרוביוטיקה.


יוגורט ערכים תזונתיים

סוגי יוגורט שונים נבדלים זה מזה בטעם וגם בערכים התזונתיים, ולכן בכדי ללמוד עוד על ערכיו התזונתיים של היוגורט האהוב עליכם, מומלץ לעיין בתווית שלו.