עוף טרי "עטרה"

את כל הרכיבים לארוחה הבאה, מזמינים כחלק מסל קניות אחד באתר שופרסל. בלי לפצל הזמנות ובלי לבזבז זמן יקר, ועם המוצרים האיכותיים, המובילים והטעימים ביותר. זקוקים לכנפיים, כרעיים, שניצל טרי, פרגיות או מוצרי עוף והודו נוספים? ברשת שופרסל תוכלו ליהנות ממבחר סוגי עוף, בשר בקר וכבש, הודו ומוצרים אחרים שיעשו לכם את הארוחה. בין אם אתם מכינים ארוחה משפחתית, מזמינים חברים ל"על האש" או פשוט מחפשים רעיונות למנה עיקרית. 

מוצרי עוף והודו עד הבית                                                                                                                            

בעזרת קטגוריית מוצרי העוף וההודו באתר שופרסל, הכוללת עוף פרימיום טרי ברמה הגבוהה ביותר, תוכלו לבחור ולהזמין את המוצרים האיכותיים שאתם זקוקים להם לארוחה הקרובה – ישירות מהבית. המוצרים יגיעו במשלוח עד לכתובת שתבחרו, כשהם ארוזים באופן שמבטיח את הגעתם בצורה המיטבית.

הקפאת עוף טרי                                                                                                                                          

קניתם כמות גדולה של עוף או שהתוכניות שלכם השתנו? הקפאה של עוף טרי תאפשר לכם להפשיר אותו בהמשך, על מנת להכין אותו במועד מאוחר יותר לבחירתכם. אופן ההפשרה המומלץ ביותר עבור עופות הוא על בטמפרטורת החדר או לחילופין במים פושרים. אין להקפיא שנית עוף שכבר הופשר. 

עוף ללא אנטיביוטיקה                                                                                                                            

באמצעות שימוש באפשרות הסינון באתר שופרסל, תוכלו לבחור את המוצרים שתוסיפו לסל בהתאם לפרמטרים הרלוונטיים בעבורכם. נוסף למוצרי עוף ללא אנטיביוטיקה, תוכלו לסמן גם עופות אורגניים, עופות פרימיום טריים ועוד.