סינון לפי:

גלידות משפחתיות

 

גלידות

במדינה חמה כמו שלנו, גלידה היא תמיד רעיון מנצח. ואם קשה לכם להיפרד מהמזגן כדי להצטייד בגלידות שאתם אוהבים – עם שופרסל אתם ממש לא חייבים. באתר שופרסל תמצאו מגוון גלידות של יצרנים מובילים, להזמנה נוחה עד הבית.

 

סוגי גלידות להזמנה אונליין

כל אחד מבני הבית מעדיף גלידה בטעם שונה? בשופרסל תוכלו להזמין את הגלידות המועדפות כל כולם. בין אם מדובר באריזה משפחתית או מאגדת של יחידות, בטעם שוקולד, וניל או פרי, ובהתאמה להעדפות תזונתיות שונות. כך שאם אתם מעדיפים גלידה טבעונית או ללא תוספת סוכר – תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים.

 

כמה קלוריות יש בגלידה?

בשל ההבדל בין הרכיבים, כל גלידה מכילה כמות קלוריות שונה ומומלץ לעיין במידע שעל גבי האריזה לקבלת הפרטים המלאים. ככלל, גלידה חלבית היא בעלת הכמות הגבוהה ביותר, ואחריה נמצאים סורבה וגלידה על בסיס סויה.

 

מבחר גדול של יצרנים

שומרים נאמנות לגלידות של יצרן ספציפי או מעדיפים לנסות יצרן חדש בכל הזמנה? עם מבחר נרחב כל כך, תמיד תוכלו לאתר את מה שאתם מחפשים. באתר שופרסל מחכות לכם גלידות של היצרנים המובילים, כולל מוצרי מותג שופרסל.

 

משלוח בתנאים המיטביים למוצרים קפואים

על מנת לוודא שהגלידות יגיעו אליכם במצב אופטימלי, מערך המשלוחים של שופרסל דואג להעביר אותן ישירות אליכם – במשלוח שמתבצע בטמפרטורות המיטביות לגלידות ומוצרים קפואים.