סינון לפי:

ירקות קפואים

 

ירקות ופירות קפואים 

אפונה, גזר גמדי, פולי סויה, שעועית צהובה, כרובית או במיה, הם רק חלק ממוצרי המזון הקפואים שאפשר למצוא כמעט בכל בית בישראל. עם שופרסל תוכלו למלא את המקפיא בכל הירקות והפירות הקפואים האהובים עליכם, באופן הפשוט ביותר. בוחרים, ממלאים את סל הקניות, מזמינים למועד הרצוי – ומתחילים לבשל. תוכלו לקבל את המוצרים ישירות אליכם, בהובלה הנעשית בתנאים המיטביים למוצרים קפואים,.

 

איך לבשל ירקות קפואים?

עיינו בהמלצות של גבי האריזה, והימנעו מבישול עודף. בכדי ליהנות ממרקם הירקות ולא לרכך אותם יתר על המידה, מומלץ לבשל אותם במים תוך הקפדה שלא לחרוג מהזמנים המומלצים. אפשרות נוספת היא לבחור באידוי.

 

ירקות קפואים ערך תזונתי

לסוגי ירק שונים ערכים תזונתיים ייחודיים, ולכן יש לעיין בטבלת הערכים בכדי לקבל את המידע הרלוונטי. תהליכי ההקפאה המהירים, מסייעים בשימור הערכים התזונתיים של הירקות הקפואים. לכן צריכתם ושילובם בתפריט מאפשרת ליהנות ממגוון ויטמינים ומינרלים, הנחוצים לתפקוד תקין של הגוף. 

 

פירות קפואים לבית

פירות קפואים משתלבים בתפריט שלנו בדרכים רבות. רבים נוהגים להוסיף אותם לשייקים, ויש שמשלבים אותם בשלגונים, פרוזן יוגורט, מוסים וקינוחים נוספים. באתר של שופרסל מחכים לכם מגוון פירות טעימים וצבעוניים, שעושים תיאבון. 

 

פירות קפואים ערך תזונתי

בדומה לירקות, גם פירות קפואים מכילים מגוון יתרונות שהופכים אותם לחלק בלתי נפרד מהתזונה היומיומית של רבים מאיתנו.