ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

יינות ותירוש

 

ינות מהווים חלק בלתי נפרד מכל ארוחה ישראלית. בין אם מדובר על יינות מתוקים לקידוש, יינות מבעבעים למפגש חברים או יינות אדומים לבילוי עם בני זוג. באמצעות אתר שופרסל תוכלו להצטייד ביינות המועדפים עליכם, כולל יינות רוזה או מיץ ענבים-תירוש, ללא צורך להיסחב עם בקבוקים כבדים מהחנות

סוגי יינות

רבים מסתפקים בהבחנה המקובלת בין יינות לבנים לבין יינות אדומים. עם זאת, יינות נבדלים זה מזה בפרמטרים רבים בהם אחוזי האלכוהול, הבציר והגוף. יין אדום וכבד למשל, יתאים למנה בשרית ואילו הקל יותר ילווה מנת דג. 

מה התוקף של בקבוק יין?

תוקפו של בקבוק יין פתוח שנאטם שוב בפקק ואוחסן בקירור, משתנה בהתאם לסוגו. יינות מבעבעים למשל, צפויים להחזיק 3 ימים לכל היותר. 

יין אדום ערך תזונתי

יינות אדומים זוכים למחמאות לא רק בשל טעמם, אלא גם בזכות יתרונות רבים נוספים. בכוס יין תמצאו בין היתר ויטמינים בהם B1, B2, B6 ו-K, ברזל, מגנזיום, אבץ ואשלגן.

יינות ישראלים הערכתם, ופרסים בעולם
ישראל מתמחה בייצור מגוון יינות שזוכים להערכה ברחבי העולם. למעשה, כמה מהיקבים הישראליים המובילים זוכים פעם אחר פעם בתחרויות ושבים עם פרסים 

שמות יקבים

כדי לבקר ביקבים ישראליים לא צריך לצאת מהבית. הזמינו יינות ממגוון יקבים בהם טפרברג, ברקן, דלתון, הר תבור, גמלא, ירדן, טוליפ, יקבי בנימינה ועוד.