ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

אפרטיף/דג'סטיף

 משקאות חריפים

עם נבחרת המשקאות החריפים באתר שופרסל, תהיו ערוכים מראש לכל אירוע או מפגש חברים. תוכלו לאתר את המשקה המועדף עליכם באמצעות מנוע החיפוש, להוסיף אותו אל סל הקניות ולקבל אותו עד הבית יחד עם יתר המוצרים שהזמנתם.

 

משלוחי אלכוהול

במקום לפצל את הקניות ולהזמין בירה, וויסקי, יינות או משקאות אנרגיה במשלוח נפרד, באתר שופרסל תוכלו לקנות במקום אחד את כל מה שאתם אוהבים. החל ממוצרי חלב, דרך מאפים ועד למשקאות חריפים. ההזמנה תגיע ישירות אליכם.

 

הכנת קוקטיילים בבית

בזכות הזמינות הגבוהה והמבחר הרחב של משקאות חריפים באתר שופרסל, הכנת המשקאות המועדפים עליכם היא כבר מזמן לא אתגר מורכב. בקטגוריית המשקאות החריפים באתר תמצאו לא רק וויסקי, וודקה, ערק ואוזו, אלא גם מבחר ליקרים לקוקטיילים, ג'ין ורום, ברנדי וקוניאק, ואפילו אפריטיף או דג'סטיף כמו מרטיני או קאמפרי. במילים אחרות, מה תרצו לשתות?

 

כמה אלכוהול צריך למסיבה?

לצורך חישוב כמות השתייה החריפה שיהיה עליכם להזמין, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים. ראשית, התייחסו לכמות המוזמנים שלכם, ונסו לגזור מתוכה אחוז משוער של צורכי משקאות אלכוהוליים. לאחר מכן, הכינו רשימה של המשקאות שתרצו להזמין. החל מבירות, דרך יינות ועד לוודקה או וויסקי. הנתונים הללו יעזרו לכם לאמוד כמות משוערת של שתייה פר אורח, ולקבל את ההחלטה המתאימה עבורכם. וכמובן, זכרו לשתות באחריות.