ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

משקאות תוססים מארזים

 

משקאות קלים

המשקאות קלים אבל הנשיאה שלהם מהסופר מכבידה עליכם? עם שירות המשלוחים של שופרסל תוכלו להיפרד מהסחיבה אחת ולתמיד. בזכות מבחר המשקאות באתר אתם יכולים להזמין את כל המשקאות המועדפים עליכם, בין אם מדובר במיצים, נקטרים או משקאות תוססים. ההזמנה תגיע  ישירות עד אליכם הביתה.


סוגי משקאות קלים

תחת הקטגוריה של משקאות קלים מחכה לכם מגוון עשיר של אפשרויות לבחירה. משקאות תוססים מבית שוופס, קוקה קולה, פנטה, סבן אפ ועוד, מיצי פירות, טרופיות, משקאות אורגניים של שופרסל גרין, משקאות דיאטטיים מופחתי סוכר, משקאות אלוורה, נקטרים, מיצים סחוטים, תרכיזים, תה קר ועוד. במילים אחרות, כל מה שטעים וכיף לשתות. 


קל למצוא בדיוק את המשקה שחיפשתם

זקוקים לאקסטרה מהמשקה הקל שלכם? באתר שופרסל תמצאו משקאות קלים בעלי מגוון מאפיינים – אורגני, 100% טבעי, ללא צבע מאכל, ללא תוספת סוכר, דל קלוריות, נושא תו האגודה הישראלית לסוכרת ועוד.


בבקבוק, פחית או מארז?

שותים משקאות קלים לעתים רחוקות או נהנים מהם על בסיס יומיומי? נוסף ליכולת להזמין את כל מצרכי המזון במקום אחד, בחירה באתר שופרסל מאפשרת לכם גם להזמין את כמות המשקאות המדויקת שנחוצה לכם. החל מבקבוק בודד, דרך מספר פחיות ועד למארזים שלמים. מה שאומר שכבר לא תצטרכו להתפשר על הכמויות שאתם מזמינים, לחלק בקבוקים למספר הזמנות נפרדות או לבצע השלמות בהמשך.