ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

קפה נמס, שוקו ומלבין

 

תה וקפה

תה וקפה הם שניים ממשקאות הבוקר הנפוצים ביותר, אבל לכל אחד מאיתנו יש העדפה ספציפית שעוזרת לו לפתוח את היום. גם אתם זקוקים לתה של יצרן מסוים או לקפה מהסוג האהוב עליכם כדי להתעורר ברגל ימין? עם שופרסל כבר לא מדובר באתגר. באתר של שופרסל תוכלו להצטייד מראש במלאי של המשקה שאתם הכי אוהבים, ולהימנע ממצבים שהקפה נגמר או שקופסת התיונים התרוקנה.  


אילו סוגי תה אתם מעדיפים?

חלק מחובבי התה אוהבים להתנסות בחליטות חדשו וטעמים מיוחדים, ואחרים יסרבו לכל תיון שאינו ארל גריי או תה ירוק. כשמוסיפים את הקריטריון של תיונים לעומת תה גרגרים בתפזורת, מובן למה מדובר בשאלה מורכבת. למרבה המזל, עם שופרסל כבר לא צריך להתלבט. בקטגוריית התה והקפה באתר, יחכו לכם סוגי תה ארומטיים שמתאימים לכל העדפה ולכל טעם. החל מחליטות מיוחדות בטעמים כמו סיידר תפוחים, פירות יער או קמומיל, ועד לקלאסיקות של ארל גריי ותה ירוק. 


מגוון רחב של סוגי קפה – באתר אחד

בזכות מגוון רחב מאד ואפשרויות בחירה של יצרנים רבים מהארץ ומהעולם, תמיד תמצאו באתר שופרסל את הבסיס לכוס הקפה המושלמת. בין אם אתם מעדיפים קפה עלית, טייסטרס צ'וייס, קפה פלטינום, ג'קובס, נסקפה, לנדוור או את מותג הבית של שופרסל. אז בפעם הבאה שאתם בונים את סל הקניות, אל תשכחו לצרף קפה.