ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

קפסולות אספרסו ופילטר

 

בוקר טוב מתחיל עם ספל קפה ארומטי וטעים, בדיוק כמו שאתם אוהבים. מעוניינים להגדיל את מלאי הקפסולות, להכיר סוגי קפה חדשים ואפילו להתחדש עם מכונת קפה או מטחנה איכותית? הגעתם לקטגוריה המתאימה. באתר שופרסל תמצאו מבחר ענק של קפסולות מבית המותגים המובילים, לצד מכונות קפה שישמחו להגיע אליכם עד הבית.

סוגי אספרסו

קיימים סוגי אספרסו שונים, שמאופיינים בחוזק שונה ובטעמים מגוונים. האספרסו הקצר למשל, הוא משקה חזק ומרוכז. הארוך הוא גרסה עדינה יותר, שמתקבלת באמצעות תוספת מים. בנוסף קיימים גם מקיאטו, אמריקנו, קורטאדו ועוד. 

עולם קפה שלם בקטגוריה אחת

באתר שופרסל יחכו לכם קפסולות ופולי אספרסו שיוסיפו ניחוח וארומה לכל ספל, בין אם אתם שייכים לחובבי סינגל אוריג'ן או לקבוצה של אוהבי בלנד. תוכלו להוסיף לסל הקניות שלכם קפה מבית נספרסו, ג'קובס, סטארבקס, לוואצה אמודה מיו, מוטו ומותגים רבים נוספים בהם המותג הפרטי של שופרסל. מה תעדיפו לטעום בפעם הבאה?

מיחזור קפסולות

נותרו לכם בבית קפסולות משומשות? תוכלו למחזר אותן. קפסולות קפה ניתנות למיחזור באחת משתי דרכים עיקריות. הראשונה היא השלכה אל פחי המיחזור הכתומים המפוזרים בערים, והשנייה היא מיחזורן באחת מהדרכים העיקריות שמציע יצרן הקפסולות. 

איך לאחסן פולי קפה?

אופן האחסון המומלץ ביותר של פולי קפה הוא בכלי אטום ובמקום קריר ויבש, שאינו המקרר או המקפיא.