ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

מטליות

 

אביזרי ניקיון

שמירה על בית מבריק ונקי, מחייבת הצטיידות ברשימת פריטים ארוכה. כאלה שחשוב לשמור בהישג יד, אבל קל לשכוח בדרך לקופה. מזל שעם שופרסל, תוכלו להפוך את הקנייה של אביזרים כמו מטליות ניקוי או כריות לניקוי כלים, לנוחה מתמיד. במקום לעבור בין המדפים, לנסות להיזכר בכל מה שנחוץ לכם ולגלות ברגע האחרון ששוב שכחתם יעה, פשוט גולשים לאתר של שופרסל. 

 

פתרון מבריק לבית שלכם

רוצים להיות מוכנים מראש לכל כתם, ולא להיות מאוימים מאף לכלוך? הגעתם אל המקום הנכון. נכנסים לקטגוריה של אביזרי ניקיון באתר שופרסל, גוללים בין כל המוצרים הזמינים לרכישה, וממלאים את סל הקניות במוצרים שנחוצים לכם. מברשות ניקוי, ספוגים, מטאטאים, מגב רצפה, כפפות ניילון, דליים, כריות לניקוי כלים, מטליות ניקוי והברקה ועוד. סיימתם? בצעו הזמנה לתאריך המתאים מבין האפשרויות המוצעות, ותקבלו את סל הקניות המלא עד הבית ללא מאמץ. 

 

מפסיקים לסחוב

אחד מהאתגרים העיקריים ברכישת מוצרי ניקוי קשור לעובדה שחלקם תופסים מקום רב. מספיק שנקנה גלילי מטליות, מטאטאים ודלי חדש למשל – כדי למלא את השקיות ולהקשות על החזרה מהסופר. עם שירות המשלוחים של שופרסל תוכלו להיפרד מסחיבת אביזרי הניקיון, חזרה עבור השלמות ובזבוז זמן יקר על נסיעות. ובזכות האפשרות להזמין את כל המוצרים במקום אחד, תוכלו לבצע הזמנה מרוכזת של אביזרים וחומרי ניקיון, בסל קניות יחיד.