סינון לפי:

כוסות לשתיה קרה/חמה

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה

 

חד פעמי ונרות 

סכו"ם חד פעמי, מפיות, מפות שולחן, נרות, כוסות חד פעמי וצלחות, מהווים חלק בלתי נפרד מימי הולדת, אירועים ומפגשים חברתיים. אלא שעל רקע העומס האופייני הנלווה להכנות לכל מאורע, קל מאוד לשכוח לרכוש אותם בזמן. עם האתר של שופרסל, כבר לא צריך לחפש צלחות חד פעמי או לגלות ברגע האחרון שאין לכם מפיות לארוחה בפארק. תוכלו להצטייד מראש בכל הפריטים החד פעמיים הנדרשים לכם, ולמלא את הארון כבר עכשיו כדי להגיע מוכנים.


הכלים המדויקים ביותר עבורכם – בלחיצת כפתור

כוסות חד פעמי לשתייה חמה או קרה, סכו"ם חד פעמי ומפות שולחן, הם רק חלק מהמוצרים שמחכים לכם בקטגוריה של שופרסל. מה שאומר שתוכלו לארח, להתארח ולערוך את האירוע המרגש שחיכיתם לו, בדיוק כמו שתכננתם. ובזכות האפשרות להזמין את המשלוח ישירות עד הבית לתאריך הנדרש לכם, הכלים שהזמנתם יגיעו אליכם יחד עם יתר מוצרי סל הקניות. כדי שתוכלו להסיר מטלה מרכזית אחת מהרשימה, ולהפחית מהלחץ.


מוצרים מתכלים להנאה מתמשכת מכל אירוע

מחפשים מוצרים מחומרים מתכלים וידידותיים לסביבה? עם שופרסל זו כבר ממש לא בעיה. תחת הקטגוריה של חד פעמי באתר שופרסל, מחכה לכם מבחר רחב של אפשרויות. תוכלו למצוא מגוון צלחות חד פעמי בהתאם להעדפותיכם, כולל צלחות העשויות מחומרים מתכלים, טבעיים וידידותיים לסביבה כמו עלי דקל או קני סוכר.