ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

מגש אלומ'/תבניות אפיה

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

חד פעמי לבישול ואפיה

המנה המושלמת היא שילוב בין מתכון מנצח, רכיבים איכותיים וכמובן גם כלי בישול, כלי הגשה וכלי אחסון. בקטגוריית הכלים החד פעמיים המיועדים לבישול ואפיה, תמצאו מבחר פריטים שיעזרו לכם לשדרג את המתכון הבא. תבניות אפייה, רדידי אלומיניום, כלי הגשה, שקיות צלייה, מג'נטים וגם קופסאות אחסון אוכל בגדלים שונים – כדי ליהנות מהמאכלים שלכם בהמשך.

 

הזמנה אחת לארוחה שלמה

נערכים להכנת הארוחה הבאה או שרוצים להצטייד מראש לכל השבוע? עם שופרסל כבר לא צריך לתזז בין חנויות שונות, לבצע השלמות או להיסחב עם שקי קניות כבדים. פשוט גולשים לאתר של שופרסל, ממלאים את סל הקניות בכל מוצרי המזון שאתם זקוקים להם, ומשלימים את הרכישה בקלות ובנוחות. כי אם אתם עובדים קשה על הארוחה, למה שתעבדו קשה גם על הקניות שלפני?

 

כל הכלים המשלימים בהזמנה אחת

באתר של שופרסל תוכלו למצוא מבחר רחב של פריטים חד פעמיים לבישול ואפייה – תבניות אפייה מאלומיניום בגדלים שונים, תבניות נייר אינגליש קייק, מג'נטים, שקיות צלייה ומגשים, ניילון נצמד ועוד. בנוסף, יחכו לכם גם מגוון כלים ואביזרים חד פעמיים מחומרים מתכלים וידידותיים לסביבה. ניירות אפייה אקולוגיים, תבניות אינגליש קייק אקולוגיות וכדומה. 

 

כך שללא קשר לסוג הפתרונות החד פעמיים שדרושים לכם במטבח – האתר של שופרסל הוא הכתובת שלכם בכל אירוע, הזמנת אורחים או ארוחת צוהריים.