ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

חומרי ניקוי לאמבטיות ושירותים

 

חומרי ניקוי לבית

רכישת חומרי ניקוי למטבח, מפיצי ריח, תרסיסי חיטוי או חומרי ניקוי למטבח, היא הבסיס לבית שכיף ונעים לחיות בו. אלא שרובנו נזכרים ששכחנו לקנות חומרי ניקוי לרצפות, רק כשאנחנו חוזרים הביתה מהסופר. וגם אם גילינו זאת בזמן, מדובר במוצרים כבדים שלא תמיד קל להביא באופן עצמאי.

 

בזכות קטגוריית חומרי הניקוי לבית באתר שופרסל, אתם כבר לא חייבים לסחוב שקיות עמוסות בבקבוקים, תרסיסים או מוצרי חיטוי. פשוט גולשים לאתר, בוחרים את המוצרים הנחוצים לכם, מוסיפים לסל – וההזמנה בדרך אליכם. כך שבפעם הבאה שתחליטו לשטוף את הבית, לא תגלו ברגע האחרון ששוב חסרים לכם מוצרי ניקוי מסוימים.

 

חומרי ניקוי לכל חדר בבית

על מנת לשמור על בית נקי ולהימנע מפגיעה במשטחים רגישים, חשוב לרכוש חומרי ניקוי ייעודיים שמתאימים לחללים השונים. באתר שופרסל תוכלו להזמין חומרי ניקוי עד הבית, בהתאמה מושלמת לכל אחד מהחדרים. חומרי ניקוי לאמבטיה, נוזלים לניקוי מזגן, חומרי ניקוי לשטיחים, חומרי ניקוי למטבח, חומרי ניקוי לרצפות ועוד.

בנוסף, תוכלו להצטייד גם בחומרי ניקוי אקולוגיים, שיאפשרו לכם לשמור על בית נקי באופן הכי ירוק וידידותי שיש.

 

במיוחד עכשיו – חיטוי אפקטיבי ויעיל

מחפשים חומרי חיטוי לבית, שיאפשרו לכם לשמור על מגורים בסטנדרט שהתרגלתם אליו? קטגוריית מוצרי הניקוי של שופרסל כוללת מגוון רחב של מוצרי חיטוי שהופכים כל משטח לנקי מתמיד, בקלות ובמהירות. בין אם מדובר בנוזל לחיטוי רצפות, מטליות לחיטוי אמבטיה, תרסיס מחטא משטחים או מגבונים אנטיבקטריאליים.