ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

ג'ל ונוזל לכביסה

 

מוצרי כביסה וגיהוץ

הפכו את מטלות הכביסה והגיהוץ לנוחות ויעילות מתמיד, עם מוצרים נלווים שמתאימים בדיוק לצורכי הכביסה שלכם. ג'ל כביסה בניחוח האהוב על בני הבית, מרכך כביסה שהופך את הביגוד לנעים למגע ומסיר כתמים שנלחם גם באתגרים קשים במיוחד. באתר שופרסל תמצאו מגוון מוצרי כביסה נלווים, מבית המותגים המובילים בתחום. אבקות כביסה, נוזל כביסה, דפים למייבש, קפסולות כביסה וכל מה שנחוץ כדי לחזור לכביסה נקייה.ואם אתם מעוניינים לשמור על הבגדים באמצעים ידידותיים לסביבה, תוכלו להצטייד במבחר מוצרים אקולוגיים שזמינים לרכישה באתר.

 

כל מה שהכביסה שלכם צריכה – ישירות עד הבית

אבקות כביסה ומרככים הם פריטים שנחוצים כמעט בכל בית, אבל רובם מגיעים בקופסאות או בקבוקים גדולים וכבדים. סחיבתם מהסופר היא מטלה מעיקה ומורכבת, שגורמת לאתגר סביב הכביסה להתחיל הרבה לפני הכנסת הבגדים למכונה. הזמנה דרך אתר שופרסל מפשטת את התהליך, ומאפשרת לכם להתחיל לכבס בלי שום בעיה. פשוט בוחרים את מוצרי הכביסה הנחוצים לכם, מוסיפים לסל בלחיצת כפתור ומזמינים כחלק מרשימת הקניות המלאה שלכם.

 

שומרים על מכונת הכביסה

כדי שתוכלו ליהנות מכביסה נקייה לאורך זמן, חשוב לשמור גם על מכונת הכביסה עצמה. מסיבה זו, נוסף למוצרים כמו קפסולות כביסה, בקטגוריית מוצרי הכביסה של שופרסל תמצאו גם מוצרים משלימים שמסייעים בשמירה על המכונה. מנקת מכונת כביסה, ג'ל למניעת אבנית וכדומה. כך שרגע לפני סגירת המשלוח, תוכלו להשלים חוסרים ולקבל עד הבית את כל מוצרי הכביסה הנחוצים למשפחה.