ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

קפסולות וניקוי למדיח

 

ניקוי כלים

הדרך למטבח נקי מתחילה בכיור ריק מצלחות. וכדי לסיים את תהליך ניקוי הכלים במהירות וביעילות, אתם זקוקים למוצרי ניקוי שעושים את העבודה. בין אם מדובר על נוזל לשטיפת כלים או על חומר למדיח כלים. באתר שופרסל תוכלו לרכוש את כל המוצרים שיאפשרו לכם ליהנות מכלים נקיים, עם משלוח נוח עד הבית. כך שאם התרגלתם לסחוב את חומרי הניקוי בעצמכם מהסופר, הגיע הזמן שתתקדמו למשלוחים של שופרסל.

 

חומר למדיח כלים

שוטפים את הכלים באופן ידני או מכניסים אותם למדיח? בזכות מגוון רחב של מוצרי ניקוי כלים שממתינים לכם באתר שופרסל, תמצאו את חומר הניקוי האולטימטיבי לצלחות מבריקות וסכו"ם נקי. תוכלו לרכוש חומר למדיח כלים בצורת טבליות, ג'ל, אבקה או נוזל, כמו גם מוצרים נלווים שמסייעים לפעילותו התקינה ושומרים עליו לאורך זמן. כך שאתם אתם זקוקים למלח למדיח, מפיץ ריח או חומר ניקוי למדיח, תגלו גם אותם באותה הקטגוריה.

 

נוזלי כלים איכותיים

בנוסף, האתר של שופרסל כולל גם מבחר נוזלים לשטיפת כלים בהתאמה לכל העדפה. נוזל אנטיבקטריאלי, נוזל עדין לידיים או חומרי ניקוי כלים אקולוגיים וידידותיים לסביבה, במגוון ניחוחות לבחירתכם. כך שאם אתם רוצים לעודד את בני הבית או את עצמכם לשטוף כלים לא רק כשהכיור מתמלא – תוכלו לבחור נוזל כלים חדש ולקבל אותו ישירות עד הבית. גם יתר מוצרי הניקוי לבית זמינים לרכישה קלה ונוחה באתר.