ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

קוטלי חרקים

 

אם גם מבחינתכם שובו של הקיץ מסמל גם את שובם של ביקורי החרקים הבלתי רצויים בבית, הגעתם אל המקום הנכון. בקטגוריית קוטלי החרקים באתר שופרסל תמצאו את כל מה שנחוץ כדי לעבור את הקיץ הישראלי בשלום, החל ממשמידי עש, דרך מכשיר נגד יתושים, דוחה יתושים חשמלי, קוטל זבובים וכמובן גם תרסיס נגד חרקים. כך שבין אם אתם מעוניינים להתגונן מראש מפני עקיצות ובין אם לטפל בהופעת תיקנים בביתכם, תוכלו להצטייד בכל המוצרים הרלוונטיים.

 

פתרונות להרחקת יתושים                                                                                                                           יתושים הם ללא ספק אחת מה"מכות" הבולטות של העונה החמה, אך למרבה המזל ניתן למצוא כיום מגוון שיטות המיועדות לסייע במניעת הבעיה. באתר שופרסל תוכלו לרכוש תרסיס נגד יתושים בצורת ספריי, מכשיר נגד יתושים המבוסס על טבליות או על נוזלי הדברה, ושלל פתרונות נוספים שיהפכו את הקיץ שלכם להרבה יותר נעים.

 

כיצד בוחרים קוטל חרקים?                                                                                                                           קוטלי חרקים נבדלים זה מזה בסוג הפעולה המבוצעת ובמשך ההשפעה שלה. כך למשל תוכלו למצוא באתר תרסיס נגד חרקים שאפקטיבי גם לנמלים ולתיקנים, ובמקביל תרסיס שמיועד לנמלים בלבד. חלק מתכשירים קוטלים את החרק באופן מידי ואחרים גם בעלי השפעה מתמשכת. בחרו בסוג המוצר הרלוונטי לצורך שלכם, ועיינו היטב בהוראות השימוש טרם ביצוע הפעולה. זכרו לאחסן את המוצרים במקום בטוח והרחק מהישג ידם של ילדים או חיות מחמד.