ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

מכשירי וסכיני גילוח

 

גילוח והסרת שיער

הסרת שיער הפכה לחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח של גברים ונשים כאחד. הסיבות לכך נעות בין מניעים אסתטיים, העדפה אישית ובישראל החמה, גם לצורך התמודדות עם עומסי חום. באתר שופרסל תוכלו למצוא מגוון מוצרים ואביזרים להסרת שיער ביתית, לשימוש פשוט ונוח. החל ממכשירי וסכיני גילוח, דרך ג'ל גילוח או קצף גילוח, ועד למוצרי שעווה להסרת שיער ואפטרשייב.

 

מוצרי הסרת שיער

קטגוריית מוצרי הגילוח והסרת השיער של שופרסל, כוללת את כל מה שנחוץ לגברים ונשים לאורך תהליך הסרת השיער. סכין גילוח מהיצרנים המובילים, קצף גילוח, ג'ל גילוח, מוצרים לאחר גילוח ששומרים על העור וכדומה. כך שכבר לא צריך לרכוש את המוצרים בנפרד בחנויות המתמחות.

 

שעווה להסרת שיער

שעווה היא אחד מהפתרונות המובילים להסרת שיער ביתית. אלא שכדי ליהנות מתוצאות איכותיות לאורך זמן חשוב לרכוש מוצרים שמתאימים לעורכם. באתר שופרסל תמצאו מבחר סוגי שעווה להסרת שיער, בהתאמה לסוג העור (עדין, יבש או רגיל), כמו גם רצועות שעווה. יש לבחור רצועות שעווה ייעודיות המתאימות לאזור הגוף הרלוונטי – אזור הפנים, קו הביקיני, בית השחי וכדומה.

 

מוצרים ותכשירים נוספים

בנוסף למוצרים שהוזכרו, תוכלו לרכוש בקטגוריה גם מוצרים נוספים כמו ג'ל להסרת שיער, קרם להסרת שיער ואפטרשייב. כך שללא קשר לשיטת הסרת השיער המועדפת עליכם, תמיד תמצאו מענה מדויק שמותאם בדיוק לצורך שלכם.