ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

משחות לשיניים רגישות ולהלבנה

 

היגיינת הפה

שמירה על היגיינת פה היא בין ההרגלים המשמעותיים ביותר לבריאותנו. היא מסייעת לתחושה הכללית, מונעת כאבים, מאפשרת ליהנות מכל סוגי המזון, וכמו כן תורמת לביטחון העצמי. חיוך בריא ושיניים לבנות הם מטרה שניתנת להשגה, כל עוד מקפידים על שגרה נכונה באופן קבוע.


איך לשמור על היגיינת הפה?

למרות שמדובר באחת מהפעולות הנפוצות ביותר, רבים עדיין אינם בטוחים מה היא כוללת. אם גם אתם רוצים להבטיח שיניים בריאות, הפעולה הבסיסית והחשובה ביותר שעליכם לעשות הוא לצחצח שיניים באופן יומיומי ויסודי. את הצחצוח יש לבצע פעמיים ביום, ומומלץ להשלים אותו עם מי פה וניקוי עם חוט דנטלי. בחרו מברשות שיניים המתאימות להעדפותיכם ולמצב השיניים והחניכיים שלכם, והעדיפו משחות שיניים עם פלואוריד. בנוסף, השתדלו להגביל צריכת מאכלים מסוכרים הפוגעים בשיניים.


זכרו שטיפול מניעתי הוא הדרך הטובה ביותר לאתר בעיות בזמן. הקפידו על שגרת מעקבים אצל רופא השיניים ובקרו את השיננית אחת לחצי שנה. הורים לילדים צריכים ללמד אותם לשמור על היגיינת הפה כבר מגיל צעיר, בכדי שימשיכו להקפיד עליה גם בבגרותם. 


שומרים על השיניים עם שופרסל

בקטגוריית היגיינת הפה באתר שופרסל, תמצאו מגוון מוצרים שיעזרו לכם לשמור על בריאותכם אפילו בלי לצאת מהבית. מברשות שיניים, משחות שיניים ואביזרים דנטליים למבוגרים ולילדים, בהתאם לצורך ולהעדפה. להלבנה, לשיניים עדינות, להגנה על החניכיים ועוד. 


 

 

משחות לשיניים רגישות ולהלבנה 

צחצוח שיניים בקביעות הוא השקעה משמעותית בבריאות, שתורמת במניעת עששת, הפחתת רובד חיידקים, הסרת כתמים ומניעת בעיות חניכיים. אלא שבכדי להשיג יעילות מקסימלית ברמה היומיומית, נדרשת התאמה בין משחת השיניים לבין הצרכים האישיים של כל מצחצח. וכשמדובר בשיניים בעלות דרישות מיוחדות כמו רגישות, כתמים או בעיות חניכיים, ההתאמה הזו נחוצה במיוחד. 


עם מבחר משחות השיניים המוצע למכירה באתר שופרסל, תוכלו להגן על השיניים שלכם בקלות וללא מאמץ. פשוט מוסיף את משחת השיניים המתאימה ישירות אל סל הקניות, ויכולים לרכוש אותה כחלק מרשימת הקניות המשפחתית.


עם שופרסל יש לכם סיבה לחייך

בקטגוריית משחות השיניים הייעודיות באתר שופרסל, מחכה לכם נבחרת משחות שיניים מובילות שמתאימות למגוון מאפיינים ועוזרות בשמירה על פה בריא. משחת שיניים מלבינה טבעית, משחה להלבנה עדינה, משחת שיניים לשיקום והגנה על השיניים, משחת שיניים מלבינה מפחם, משחת שיניים לחניכיים רגישות, משחת שיניים לחניכיים מדממות ומגוון פתרונות נוספים. 


המותגים המובילים בשמירה על בריאות השיניים

מקפידים על צחצוח שיניים במשחה מבית מותג מסוים? אין לנו ספק שתמצאו אותו באתר שופרסל. כל המשחות המוצעות באתר הן מבית מותגים אהובים ומתקדמים כמו קולגייט, סנסודיין, אורל בי, פרדונטקס, ג'ייסון נטורל, מרידול ועוד. כך שבין אם אתם מחפשים משחת שיניים מלבינה טבעית או משחת שיניים לחניכיים מדממות – כולן מחכות לכם כאן.