סינון לפי:

ג'ל הגיינה לחיטוי ידיים

 

ג'ל הגיינה לחיטוי ידיים

אלכוג'ל, או בשמו המלא ג'ל לניקוי ידיים, הפך לאחד ממוצרי החובה שנמצאים כמעט בכל תיק. הוא מאפשר לנו לשמור על ניקיון כפות הידיים בכל מקום, מהווה פתרון חיטוי מהיר ונוח, וממקסם את תחושת הביטחון שלנו גם בהיעדר גישה למים וסבון. 


בתקופה שבה האיכויות הללו חשובות מתמיד, מציעה רשת שופרסל ללקוחותיה מבחר רחב של סוגי אלכוג'ל, לצד תכשירים נלווים כמו מגבוני אלכוהול לידיים, ספריי אלכוהול וכדומה. ובזכות היכולת לבצע את הרכישה באתר שופרסל, כל המוצרים הללו יוכלו להגיע ישירות אל ביתכם – כחלק מסל הקניות השגרתי שלכם.


אילו מוצרים לחיטוי ידיים קיימים באתר שופרסל?

תחת קטגוריית המוצרים לחיטוי ידיים באתר שופרסל, מחכים לכם מגוון מוצרים איכותיים ונוחים לשימוש. מגבוני אלכוהול היגייניים, ג'ל לניקוי ידיים במגוון ניחוחות, אלכוג'ל בקייסים קטנים שנוח לשאת בתיק, ספריי אלכוהול ועוד. 


וכדי לעודד גם את הילדים לשמור על ניקיון בכל מקום, בין אם בבית הספר, בחוגים או במפגש עם חברים, תמצאו בשופרסל גם ג'ל לניקוי ידיים המותאם לילדים. באריזות צבעוניות ואסתטיות, ניחוח נעים וקייס שקל לחבר אל התיק. 


שומרים על הבריאות עם שופרסל

לצד אלכוג'ל, תוכלו לרכוש בשופרסל גם מוצרים נוספים המיועדים לסייע בשמירה על השגרה בתקופת הקורונה – מסכות פנים, תרסיסי חיטוי לבית, כפפות לטקס, בדיקות קורונה ביתיות ועוד, ניתנים לרכישה נוחה ישירות באתר.