סינון לפי:

כפפות ומסכות

 

כפפות ומסכות

בתקופה שבה שמירה על היגיינה מקסימלית הפכה למשמעותית מתמיד, כבר לא צריך לצאת לחנות כדי להצטייד בפריטים שחשוב שיהיו בכל הבית. עם שופרסל תוכלו להזמין עד אליכם מסכת פנים חד פעמית לילדים ולמבוגרים, מסכת פנים מבד, כפפות לטקס וכל מה שנחוץ כדי להגן על בריאותם של בני המשפחה.


מוסיפים לסל הקניות ונהנים מהגנה מיטבית

היכולת לקבל פריטים מהסופר ישירות עד אליכם, מסייעת ללקוחות שופרסל להיפרד מסחיבת סלים כבדים, חיפוש חנייה ובזבוז זמן יקר. ובזכות האפשרות לרכוש באתר שופרסל גם מגוון פריטים נבחרים מרשת Be, כבר לא צריך לפצל את הקניות בין הסופר לבין חנויות הפארם. פשוט גולשים אל קטגוריית הכפפות והמסכות באתר שופרסל, ויכולים לבצע את הרכישה בשלמותה בפעם אחת ובסל מרוכז. החל ממוצרי מזון, דרך אביזרים לבית ועד מסכת פנים חד פעמית. המשלוח יגיע באופן מרוכז אל הכתובת שתציינו, במועד שתבחרו בעת ביצוע ההזמנה.


אילו מוצרים מחכים לכם בקטגוריית "כפפות ומסכות"?

אתם מוזמנים להצטייד במגוון פריטים איכותיים ונוחים לכל גיל, שנחוצים במיוחד בתקופה האחרונה. כפפות לטקס, מסכת פנים חד פעמית בצבעים שונים, מסכת פנים מבד, מסכת פנים N95 ומסכה בטכנולוגיית Livinguard שמשמידה חיידקים, וירוסים ופטריות. עבור בני הבית הצעירים, תוכלו לרכוש מסכת פנים לילדים במגוון עיצובים – עם איורים וצבעים שיעודדו אותם להקפיד על החבישה לאורך היום.