ברוכים הבאים לאתר שופרסל החדש!

סינון לפי:

שמפו ומרכך

 

סבון, שמפו ומרכך

חוויית הרחצה המושלמת מתחילה בבחירת המוצרים המתאימים. בין אם מדובר על תחליב רחצה בניחוח האהוב עליכם או על מרכך לשיער יבש שעוזר לו להיראות במיטבו. כדי שתוכלו ליהנות מכל רגע באמבטיה, באתר של שופרסל כבר מחכים לכם מוצרי טיפוח מובילים לגוף ולשיער. סבון ידיים במבחר ניחוחות, מרכך להחלקה ולשיער מתולתל, מגוון סוגי שמפו לכל סוגי השיער ועוד. 


סוגי שמפו ומרכך – איך בוחרים?

המגוון הרחב של מוצרי טיפוח לשיער נועד לענות על הצרכים האישיים של כל משתמש. במקרה של מרכך לשיער מתולתלת למשל תזדקק למוצר ספציפי, שלא יתאים כנראה למי שהחליקה את שיערה. אישה בעלת החלקה קבועה תעדיף מרכך ללא מלחים, שיסייע בשמירה על תוצאות ההחלקה לאורך זמן. בנוסף, קיים גם מרכך לשיער יבש, רגיל, צבוע וכדומה. קטגוריית השמפו מתחלקת באותו האופן, לכן מומלץ להתאים את החיפושים לסוג שיערכם.


על מנת להעניק גם לילדים חוויית חפיפה נעימה, תוכלו למצוא באתר שופרסל מבחר סוגי שמפו ומרכך לקטנטנים. לסירוק קל, נטול דמעות ובהרכב שמותאם עבורם.


מה ההבדל בין סבון לאל סבון?

מדובר בשני חומרי ניקוי, הנבדלים זה מזה בתרכובותיהם. אל סבון שייך לקטגוריית חומרי הניקוי החדשה, שיכולה לעבוד בכל טמפרטורה וסוג מים, כולל במים קשים. תכונה נוספת של חומרי ניקוי מסוג זה היא היכולת שלהם להישטף בחופשיות ומבלי להשאיר סימנים.