סינון לפי:

חסות ולקטים במקרר

ירקות

ירקות מהווים חלק בלתי נפרד מתזונה יומיומית מאוזנת ואורח חיים בריא. בקטגוריית הסופרמרקט שבאתר שופרסל, ממתינים לכם מגוון סוגי ירקות מתוצרת ישראלית ברובה המוחלט (94%), שעברו הדברה מבוקרת ומפוקחת. לנוחיותכם, הירקות מסווגים בהתאם לקטגוריות שונות בהן סיווגי חקלאות, אלרגנים, סוגי כשרות ועוד.

ירקות עד הבית
אם אתם שואפים לצרוך ארוחות בריאות, כבר אין צורך לבזבז זמן על נסיעות, חיפוש חנייה והמתנה בתור לקופות. עם שירות המשלוחים של שופרסל תוכלו ליהנות מירקות טריים בדיוק כמו שאתם אוהבים, עד לפתח הבית. 

 

איך לשמור ירקות במקרר?

ירקות יכולים לספק לנו מגוון יתרונות ולהוות תוספת טעימה לכל ארוחה, כל עוד יאוחסנו בתנאים המתאימים. ככלל, ישנם ירקות כמו תפוחי אדמה או בצלים, שיעדיפו לשהות מחוץ למקרר. את היתר, אם אינכם מתכננים להשתמש בהם באופן מיידי, מומלץ לאחסן בקירור. אזור האחסון המתאים ביותר במקרר הוא בחלקו התחתון. מוטב לאחסן ירקות שונים בנפרד, במגירות ייעודיות או בקופסאות שיעזרו ביצירת מרווח ובמניעת עומס. אם רכשתם ירקות ארוזים, השאירו אותם בשקית שלהם. 

 

ירקות ערכים תזונתיים

הרצון לשלב ירקות בכל ארוחה והמאמץ הנוגע לאחסונם, הם נגזרת של יתרונותיהם הרבים של ירקות לבריאותנו. המלצת המומחים בתחום היא לצרוך ירקות בכל הזדמנות ומכל אחת מקבוצות הצבע. הירקות עשירים במינרלים ובוויטמינים, מכילים נוגדי חימצון וכוללים גם סיבים תזונתיים שתומכים בתהליך עיכול בריא.