סינון לפי:

פיצוחים טבעי

 

פיצוחים ופירות יבשים

צימוקים, תמר מג'הול, חמוציות, תמרים, שקדים, אגוזי פקאן, פיסטוקים קלויים או בוטנים, הם נשנוש טעים שאהוב על רבים מאיתנו. עם שופרסל תוכלו להצטייד בפיצוחים ובפירות היבשים האהובים עליכם, בהקלקה פשוטה ובלי לצאת מהבית. 


סוגי פיצוחים 

תחת הקטגוריה של פיצוחים נמצא מגוון רחב של מוצרים. חלקם קלויים, פיקנטיים, מטוגנים או מסוכרים, וחלקם בגרסתם הטבעית. ברשימה הארוכה הזו נמצאים בין היתר גרעיני חמנייה, גרעיני אבטיח, פיסטוקים, אגוזי ברזיל, אגוזי קשיו, אדממה ועוד.


איך לשמור על טריות פיצוחים?

פיצוחים נשמרים במיטבם כשהם נמצאים בשקיות אלומיניום אטומות, ולכן כדאי להימנע מהשארת שקיות פתוחות או מאחסון פיצוחים בשקיות ניילון. אם ברצונכם לשמור פיצוחים בצד לזמן ממושך, ניתן להעביר אותם אל קופסת ואקום אטומה ולהניח אותה בהקפאה. ככלל, העדיפו לקנות פיצוחים בהתאם לצורך בכדי לצרוך אותם כשהם בשיא טריותם.


פירות יבשים ערכים תזונתיים

פירות יבשים מאופיינים בערך קלורי גבוה בהשוואה לפירות טריים, ולכן יש לצרוך אותם במתינות. עם זאת, הם עשירים באשלגן ובסיבים תזונתיים ודלים בנתרן, ולכן תורמים לתחושת השובע ולהסדרת פעילות העיכול, מסייעים במניעת יתר לחץ דם ועוד.


משלוח פיצוחים ופירות יבשים 

רוצים ליהנות ממשלוח פיצוחים ופירות יבשים? בזכות מערך המשלוחים של שופרסל, זה קל ונוח מתמיד. בוחרים, ממלאים את סל הקניות, מזמינים, ומוכנים תמיד לאירוח או פשוט לנשנוש מול הטלוויזיה.