סינון לפי:

פירות טריים

 פירות

נהנים מהקינוח של הטבע, עם פירות טריים וטעימים שעשירים בכל הרכיבים שנחוצים לבריאותנו. באתר שופרסל תוכלו להיחשף למגוון פירות רחב לאורך כל השנה, מתוצרת ישראלית ברובה המוחלט (94%). הפירות מסווגים לפי מותגים, סוגי כשרות ואחוזי שומן, כך שהדרך לאורח חיים בריא מתחילה ממש כאן. 


משלוחי פירות

רוצים לצרוך פירות מדי יום אך אינכם מספיקים להגיע לחנות? מחפשים פירות איכותיים וטריים, שעברו הדברה מבוקרת ומפוקחת? עם שופרסל תוכלו להזמין את הפירות האהובים עליכם בלחיצת כפתור, ולקבל אותם ישירות עד הבית. 

 

איך לשמור פירות במקרר?

קיימים פירות רגישים לקור כמו בננה, שישמחו לשהות על הדלפק עד לצריכתם. אחרים, כמו קיווי או מנגו לדוגמה, יעדיפו להגיע להבשלה לפני ההעברה למקרר. עם זאת, את רוב הפירות מומלץ לשמור בקירור, בהתאם למשך האחסון המירבי עבור כל אחד מהם. השתדלו לאחסן אותם בנפרד זה מזה, ובשקיות מאווררות.

 

כמה פירות מומלץ לאכול ביום?

צריכת הפירות משתלבת בתפריט היומי של כל אחד מאיתנו, ולכן תהיה מושפעת מיתר הרכיבים שאנו אוכלים לאורך היום. ככלל, ההמלצה של רוב המומחים בתחום התזונה היא להקפיד על 2-4 מנות פרי ביום, מסוגים שונים. 

 

למה לאכול פירות?

פירות מהווים מאגר משמעותי לרכיבים מזינים. החל מוויטמינים, דרך חומצה פולית ועד לסיבים תזונתיים. מכיוון שכל פרי מכיל יתרונות שונים, מומלץ לגוון בפירות הנצרכים לאורך היום.