השוק הקולינרי

מתי לאחרונה ערכתם סיור בשוק במטרה להצטייד במזון טרי לבית? רבים מאיתנו נהנים לבצע קניות בשוק, ולרכוש פיצוחים, פירות יבשים במשקל, תבלינים, חמוצים ועוד. עם זאת, לרוב אין לנו זמן להגיע עד השוק – מה שגורם לנו לוותר על המוצרים האהובים עלינו. אזור השוק הקולינרי באתר שופרסל נועד לספק את חוויית הקניות שהתגעגעתם אליה. להזמין פיצוחים אונליין, סוכריות במשקל, ממתקים במשקל ומבחר מוצרים טעימים נוספים בהתאם לבחירתכם. 


חנות תבלינים אונליין – טרי וטעים, בדיוק כמו שאתם אוהבים

חנות תבלינים היא ללא ספק גולת הכותרת עבור בשלנים רבים שיוצאים אל השוק. ועם מבחר התבלינים באזור השוק הקולינרי של שופרסל, תמצאו בדיוק את התבלין שחיפשתם עבור המנה הבאה. בקטגוריית התבלינים מחכים לכם מגוון תבלינים במשקל כמו פפריקה, כורכום, כמון, חוויאג' למרק, זעתר, חילבה, שומשום לבן ועוד. 


ממתקים אונליין, פיצוחים במשקל וכל מה שכיף לנשנש

אתם מגיעים לשוק בעיקר עבור המתוקים? עם שופרסל אתם מסודרים. מחכים לכם כאן שוקולדים במשקל, סוכריות גומי במשקל וכל מה שסוגר פינה למפגש חברים, לקינוח או לנשנוש בין ארוחות. בנוסף, תוכלו לרכוש גם פיצוחים, ולקבל מידע מלא אודות מחיר פיצוחים במשקל לפני ההוספה לסל. מחפשים תמר מג'הול, חמוציות מיובשות או צימוקים? מאחר שגם מחירי פירות יבשים במשקל באתר שופרסל הם אטרקטיביים במיוחד, תוכלו למלא את סל הקניות בהנאה.