דלג לתוכן העמוד (מקש קיצור s) דלג לתחתית הדף (מקש קיצור 2) דלג לתפריט (מקש קיצור 3) דלג לדף הבית (מקש קיצור 4)

לוגיסטיקה

שופרסל מפעילה את המערך הקמעונאי הלוגיסטי המוביל בישראל. המערך מושתת על שלושת המרכזים הלוגיסטיים של החברה בשוהם, מודיעין וראשל"צ, המיועדים לתת מענה לצורך של הסניפים לקבל את הסחורה האיכותית והטרייה ביותר בקבועי הזמן הקצרים ביותר, כדי שלקוחות החברה יוכלו ליהנות מהסחורה הטרייה ביותר בכל זמן ובכל מקום.

תפקידם של המרכזים הלוגיסטיים המתקדמים של שופרסל הוא לקלוט, לאחסן ולשנע סחורות בתהליכים אוטומטיים. המרכז הלוגיסטי בשוהם הוא חוד החנית של המערך הלוגיסטי. המרלו"ג בשוהם, שהוקם בהשקעה של 420 מיליון שקל, משתרע על שטח של 51 אלף מ"ר, מתוכם 37 אלף מ"ר בנוי. הוא משמש לריכוז ולהפצת סחורה בטמפרטורה מבוקרת (פירות וירקות, מזון קפוא, מוצרי חלב, בשר, סלטים ועוד). המרכז כולל מערכי אחסנה וליקוט אוטומטיים של ירקות ופירות, ומערך אחסנה אוטומטית וליקוט חצי אוטומטי של קפואים. היקף הפעילות הלוגיסטית בשוהם הוא כ-40 מיליון קרטונים בשנה, והתעבורה היומית במרלו"ג כוללת לא פחות מ-450 משאיות. הסחורה משונעת מהמרלו"ג תוך יממה לכל היותר, והמרכז פעיל 24 שעות ביממה, למעט בסופי שבוע וחגי ישראל.

המרכזים בראשון לציון ובמודיעין משלימים את צרכי הסניפים והלקוחות. המרכזים מטפלים בקליטה, אחסנה והפצה של מוצרי מזון, ניקיון, טואלטיקה ועוד, וביחד הם מביאים את המערך של שופרסל לרמה ללא תקדים וללא תחרות.

שופרסל העמידה לרשות המרלו"גים את המערכות הטכנולוגיות המתקדמות בשוק. כך, ובסיועו של צי המשאיות הגדול של החברה, החברה מבטיחה שלקוחותיה ימצאו בכל סניפי הרשת סחורה איכותית וטרייה, שעד לפני שעות אחדות עדיין טופלה במרכזים הלוגיסטיים.

1900
סניף ראשון
0
סניפים
0
עובדים
שופרסל דיל - לוגו2
שופרסל דיל + שופרסל דיל EXTRA לקנות כמו שצריך
רשת חנויות בפריסה ארצית, הממוקמות בדרך כלל באזורי מסחר ותעשייה מחוץ למרכזי הערים. חנויות הרשת מאופיינות במחירי Discount, ובמגוון מוצרים רחב.
איתור סניפים
שופרסל שלי יותר קרוב, יותר שלי
סופרמרקטים שכונתיים הממוקמים במרכזי הערים. הפורמט מספק לצרכנים נוחות, שירות, קירבה, זמינות וטריות . בחנויות "שופרסל שלי" ניתן דגש על יחס אישי והיכרות מעמיקה עם צרכיו של הלקוח המקומי.
איתור סניפים
שופרסל אקספרס קרוב יותר! טרי יותר! משתלם יותר!
חנויות נוחות קטנות במרכזי שכונות המותאמות להרגלי צריכה ונוחות עירוניים המבוקשים כיום.
איתור סניפים
שופרסל Online עולם ענק של קניות
אתר הקניות הגדול בישראל למכירת מוצרי מזון באמצעות הרשת. שופרסל online מכיל את מגוון המוצרים הרחב ביותר שבית זקוק לו – ריהוט גינה, מוצרי חשמל וכמובן מזון.
התחל קניה
חנויות ומתחמי גרין
כחלק ממהפכת הבריאות הישראלית, מבקשת שופרסל לתת מענה לדרישה למזון בריא, טרי ואורגני. מתחמי וחנויות גרין מספקות ירקות, פירות, דגנים, קטניות, מוצרי חלב ועוד, כולם אורגניים
איתור סניפים
מועדון לקוחות שופרסל חברי המועדון מרוויחים יותר
מועדון הלקוחות הגדול בישראל, כולל 1.8 מיליון חברים הנהנים ממבצעים מותאמים אישית, דיוור אישי ובו קופוני הנחה, אירועים מיוחדים הנערכים רק לחברי המועדון.
לפרטים נוספים
כרטיס האשראי שופרסל אין עוד כרטיס כזה!
כרטיס אשראי שופרסל מבית Cal - כרטיסי אשראי לישראל, הינו כרטיס ללקוחות כל הבנקים, המכובד בארץ ובעולם ומעניק לך מגוון הטבות יחודיות.
לפרטים נוספים
הכרטיס הינו כרטיס אשראי לכל דבר, המאפשר פעילות חוץ בנקאית בהתאם להנחיות