סינון לפי:

פלטות, סירי טיגון ובישול

סמן 2 מוצרים לביצוע השוואה
הפעל השוואה

 

פלטות, סירי טיגון ובישול

לבשל סיר אורז, לטגן צ'יפס, להכין מנה עיקרית ואפילו לאפות לחם, הן רק חלק מהפעולות שניתן לבצע במטבח באופן יומיומי. עם שופרסל, תוכלו ליהנות מהמנות האהובות עליכם במינימום מאמץ – בזכות מגוון רחב של מוצרים איכותיים המתאימים גם למטבח שלכם. סיר טיגון חשמלי, גריל חשמלי, כיריים קרמיות, אופה לחם דיגיטלי, פלטת שבת, סיר אידוי ועוד. גולשים לקטגוריה, בוחרים במוצר המועדף עליכם, מוסיפים לסל הקניות ויכולים לקבל אותו ישירות עד הבית. המחמאות מהאורחים כבר בדרך!


סוגי סירים לבישול

סירי בישול נחלקים לסוגים שונים, בהתאם למנה ולכמויות שתרצו להכין, כמו גם לסוג הכיריים שעומדים לרשותכם. תוכלו למצוא סירים שעשויים ממבחר חומרים, בגדלים ובנפחים שונים, ועם מאפיינים כמו ציפוי מונע הדבקה וכדומה. אחד מהחידושים האחרונים בתחום הוא סיר טיגון חשמלי, שאינו דורש העמדה על כיריים ומציג מגוון מאפיינים נוספים שמשדרגים את חוויית הבישול – שמירת תוכניות הבישול המועדפות עליכם, טיגון ללא שמן ועוד.


איך לנקות סירים?

סיר הוא מוצר שנוטה להתלכלך ולהישרף כחלק מתהליך הבישול, ולכן שמירה על ניקיונו באופן קבוע היא חלק בלתי נפרד מהשימוש בו. באתר של שופרסל תמצאו מבחר מוצרים להסרת כתמים קשים ושומנים במטבח, כולל ספוגיות ניקוי וכפפות חד פעמיות המיועדות לשמירה על הידיים. בנוסף, תוכלו למצוא טיפים להתמודדות עם סירים שרופים בקטגוריית "ניקיון הבית" שבמגזין שופרסל.